O stronie

luty 26th, 2010
image_pdfimage_print

Kiedy poprosiłam męża o założenie jeszcze jednej bazy danych, na drugiego bloga, zapytał tylko, czy mam za dużo stron do prowadzenia. A na moje wyjaśnienia, że ma to być blog kulinarny, stwierdził tylko “przecież masz już stronę z przepisami”… Ale bazę założył :-) No i fakt, mam stronę kulinarną, gdzie umieszczam przepisy kulinarne, ale są to po prostu chłodne fakty, podane proporcje i tyle, czegoś mi więc jeszcze brakowało i stąd pomysł tego bloga. Jak się będzie prowadził, to się jeszcze okaże, mam nadzieję, że będę się przy nim dobrze bawić. Czego oczywiście życzę wszystkim odwiedzającym, zainteresowanym tematyka kulinarną oraz tym, którzy trafią tu przez przypadek :-)

 1. Kamila Szybka
  czerwiec 21st, 2012 at 15:34 | #1

  Dzień dobry Pani Marto

  bardzo spodobała mi się Pani strona marta.kolonia.gda.pl Byłabym wdzięczna za możliwość umieszczenia artykułu na mojej stronie z odnośnikiem do Pani domeny.
  Czy istnienje możliwość aby Pani odwzajemniła się tym samym? Jeżeli jest Pani zainteresowana nawiązaniem współpracy proszę o kontakt. Chętnie też rozważę inne propozycje dotyczące kooperacji.
  Pozdrawiam
  Kamila Szybka